Kayseri bosch servis başvurusu ve danışma için lütfen tıklayınız...

   
     Servis Hattı: 0554 524 9674
Servisi Ara

Kahramanmaraş Klima Servisi   arrow

Kahramanmaraş klima servisi ekibimiz, Kahramanmaraş ‘ın bütün bölgelerine klima servisi, montaj ve demontaj ( klima sökümü ) hizmetlerini kesintisiz şekilde sunmaktadır. BSP Servis kurulduğundan bugüne dek, müşteri memnuniyetini esas almıştır. Kahramanmaraş klima servisi olarak ;

  • Kahramanmaraş Klima Bakımı,
  • Kahramanmaraş Klima Montajı ve Klima Sökümü ( demonte edilmesi ),
  • Klima Tamiri,
  • Klima yedek parçaları

konularında hizmet vermekteyiz. BSP Servis her biri alanında uzman teknisyenler ve kalifiyeli personelleri ile K.Maraş ‘da öncüdür. BSP Servis müşteri hizmetleri aracılığı ile servis kaydında bulunmak ya da teknik destek talepleriniz için iletişim bilgilerimizi ziyaret ediniz.

7/24 Servis Hattı: 0554 524 9674

Adres: Divanlı Mahallesi, Prof. Necmettin Erbakan Bulv. Bahçesaray Apt. No:109/A

Kahramanmaraş Klima servisi

Aşağıdaki formu doldurarak online servis başvurusunda bulunabilirsiniz. Online servis başvuruları en hızlı servis çağırmanın yoludur. Ekibimiz sadece 30 dakika içerisinde geri dönüş yaparak, bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edecektir.

Klima hakkında merak edilen teknik konular ve klima arızaları hakkında detaylı makaleleri www.bspservis.com üzerinden okuyarak, cihazınızda oluşan problemin ne olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BSP Servis müşteri bilgilendirmelerini en üst noktada tutarak, şeffaf hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Kahramanmaraş ‘ın bütün bölgelerinde aktif olarak servis desteği sunuyoruz.

  • Kahramanmaraş Onikişubat klima servisi
  • Kahramanmaraş Dulkadiroğlu klima servisi
  • Elbistan Klima Servisi
  • Afşin, Türkoğlu, Pazarcık, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Nurhak, Ekinözü Servisi

www.bspservis.com cihaz sorgulama ile cihazınızda yapılan işlemleri anlık takip edebilir, teslim süresi ve gnü hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz. BSP Servis daima memnuniyet!